Pangea Gecko Diet Growth and Breeding Formula

10,99 €

Produkt nie je dostupný na sklade

PGaB

Pangea Growth and Breeding (vývin a chov) je kompletná strava pre gekóny, ktorá je špeciálne navrhnutá tak, aby napomáhala dobrej reprodukcii u gekónov.

Hlavným zdrojom tuku a bielkovín v tomto jedle je hmyz (cvrčky a larvy), pričom sú pre gekóny rovnako veľmi chutné. Do receptúry tohto výrobku boli zaradené banány a marhule, ktoré gekónom náramne chutia.

Väčší obsah tukov pomáha udržať produkciu vajec silnú počas celej sezóny rozmnožovania. Hladina vápnika sa blíži maximálnej hladine kompletnej stravy.

Ak chcete aby tento produkt účinkoval čo najlepšie je dobré podávať čerstvú zmes ponúkať najmenej každý druhý deň počas obdobia rozmnožovania. Živý, poprášený hmyz je voliteľný, ale môže sa gekónom ponúknuť raz alebo dvakrát týždenne namiesto výrobku Pangea Growth and Breeding.

Upozorňujeme, že Pangea Growth and Breeding má kratšiu trvanlivosť ako ostatné príchute Pangea!

Zloženie: sušený banán, sušená marhuľa, jedlo z hmyzu, izolát srvátkovej bielkoviny, micelárny kazeín, fosforečnan vápenatý, olej zo zeleniny, ľanové semeno, xantánová guma, uhličitan vápenatý, jedlo z rias, chlorid sodný, prírodná príchuť guavy, mix tokoferolov, cholínchlorid, fumarát železnatý, sorban draselný, β-karotén, inozitol, niacín, riasy kelp, kyselina askorbová, kalciol (D3), chlorid draselný, riboflavín, tiamín mononitrát, vitamín A, pyridoxín hydrochlorid, biotín, kyselina listová, síra, oxid zinočnatý, vitamín B12

Garantované výživové hodnoty: prírodný proteín min. 21%, prírodný tuk min. 5,7%, prírodná vláknina max. 8%, vlhkosť max. 9%, popol max. 8%

Hodnotenie 
Ověřený zákazník
29.08.2019

Ověřený zákazník

Pre:
Skvelá konzistencia
Pagekony si ju veľmi obľúbili
Celkové hodnotenie:
Krmivo Pangea má veľmi prekvapilo konzistenciou, ktorá je neporovnateľne lepšia oproti konkurenčnej značke,ktorú som doposiaľ používala. Vždy som značku Pangea chcela vyskúšať a som rada, že je konečne dostupná na Slovensku. Moje pagekony sa jej nevedia nabažiť :) Určite postupne vyskúšam všetky príchute :)

Táto recenzia bola napísaná prostredníctvom Heureka.sk

Napíšte svoju recenziu

Napíšte svoju recenziu

Podobné produkty