Pangea Fruit Mix With Insects Complete Gecko Diet 56.7g

9,99 €

PWI

Pangea With Insects (s hmyzom) je kompletná strava pre gekóny s prídavkom hmyzieho proteínu, ktorá navyše oplýva skvelou chuťou.

V receptúre Pangea With Insects je hmyz jednou z hlavných ingrediencií. Hmyz použitý v tejto receptúre je chovaný v severnej Amerike a je certifikovaný ako organický. Táto receptúra bola dva roky skúmaná, vyvinutá a testovaná v spoločnosti Pangea, na jednej z najväčších zbierok gekónov na svete.

Je vyvinutá tak, aby zaistila optimálnu absorpciu vápnika pre silné kosti a skvelú produkciu vajíčok. Kombinácia proteínových zdrojov poskytuje aminokyselinový profil na špičkovej úrovni.

Zloženie: sušený banán, micelárny kazeín, sušená marhuľa, jedlo z hmyzu, ryžové otruby, sušený kokos, sušená papája, izolát srvátkovej bielkovín, hydrogenfosforečnan vápenatý, uhličitan vápenatý, lecitín, prírodná chuť guavy, fermentačné extrakty sušených Aspergilus niger, Aspergillus oryzae, Bacillus subtilis, Bifidobacterium bifidum, Enterococcus faecium, Lactobacillus acidophilus, mix tokoferolov, cholín bitartrát, síran železnatý, β-karotén, chlorid draselný, inozitol, niacín, riasy kelp, kyselina askorbová, kalciol (D3), chlorid draselný, riboflavín, tiamín mononitrát, vitamín A, pyridoxín hydrochlorid, biotín, kyselina listová, sorban draselný, síra, oxid zinočnatý, vitamín B12.

Garantované výživové hodnoty: prírodný proteín min. 22%, prírodný tuk min. 4,2%, prírodná vláknina max. 8%, vlhkosť max. 8%, popol max. 8%

No customer reviews for the moment.

Write your review

Write your review

Related Products