4.01.2020 - Rozširujeme ponuku o Špeciálne kompaktné UVB žiarivky značky "SunLux"

Špeciálna kompaktná UVB žiarivka, určená na osvetlenie terárií. Žiarivka dodáva potrebné UVA a UVB žiarenie pre správne videnie a syntézu vitamínu D3.

11.08.2019 - Rozširujeme ponuku o "Krmivá pre gekóny (Gecko diet) značky "PANGEA"

 Krmivá Pangea sú výsledkom viac ako päť ročného vývoja a testovania, ktoré vyvrcholilo skvelou potravou pre vaše gekóny. Obsahuje ideálnu hladinu vápnika pre silné kosti a vajíčka, vysoko kvalitnú bielkovinu pre rast a reprodukciu a ďalšie výživné látky, ktoré udržiavajú gekóny zdravé.

Pangea Gecko diet

01.02.2019 - Rozširujeme ponuku o "Umelé rastliny"

Umelé rastliny vhodné ako dekorácia do všetkých druhov terárií. Vďaka vnútornej drôtenej konštrukcii ju dokážete ohnúť a prispôsobiť potrebám terária. Dostupné rozmanité druhy rastlín a ich rôzne farebné variácie.

Umelé rastliny do terária svetchovatela.sk

09.01.2019 - Rozširujeme ponuku o produkt "Hmlovač Terrario Premium Fogger"

Tento produkt vyrieši problém s nízkou vlhkosťou vo vašom teráriu alebo paludáriu. Vytvára hmlu, vďaka ktorej môže vlhkosť v teráriu dosiahnuť až 100%. Hmla vyzerá fenomenálne a dodáva teráriu veľmi pekný vzhľad. Hmlovač taktiež prispieva k tvorbe rosy.

Foger svet chovatela

09.12.2018 - Rozširujeme ponuku o produkty "Opora pre ťahavé rastliny do terárií"

Pripravili sme si pre vás produkt, ktorý nielenže spĺňa svoj účel, no taktiež v teráriu veľmi dobre vyzerá. Tento produkt ponúkame v štyroch veľkostiach, stačí si len vybrať.

Opora pre rastliny svet chovatela

04.12.2018 - Sme pridali novú kategóriu "BRAPLAST"

V kategórií sa momentálne nachádzajú 2 produkty: Braplast Malý 6,5x6,5cm a Braplast 16,5x18,5cm

Braplast svetchovatela.sk

01.12.2018 - Rozširujeme ponuku o misky značky "Repti Zoo"

Vďaka prísavkam sa misky ľahko prisajú na sklo a pevne držia. Môžete si vybrať z dvoch rôznych tipov misiek: Repti Zoo Arboreal Feeders a Repti Zoo Arboreal Feeders 2v1

repti zoo svetchovatela.skrepti zoo svetchovatela.skrepti zoo svetchovatela.sk